czwartek, 26 lipca 2012

Żel antybakteryjny, czyli coś bez czego nie ruszam się z domu!


Witam Was!
Żel antybakteryjny powinien znaleźć się w torebce każdej kobiety. Nie wyobrażam sobie wysiąść z autobusu czy robić zakupy w zatłoczonym miejscu, a potem nie odświeżyć sobie rąk właśnie takim produktem. Żel  jest świetnym `wynalazkiem`, ponieważ by pozbyć się brudu z dłoni nie potrzebujemy wody (!). Wiadomo, że dłonie nie będą tak czyste jak po umyciu je wodą i mydłem (chociaż efekt jest bardzo zbliżony), ale gdy nie mamy dostępu do wody warto mieć przy sobie żel antybakteryjny, po którym nasze dłonie nie będą lepkie i brudne. Kosmetyk przydaje się szczególnie w gorące dni kiedy ciągle mamy uczucie, że dłonie są spocone. W swojej kosmetyczce mam aktualnie 2 żele- formy Venus oraz firmy Kamill.


                                             ŻEL ANTYBAKTERYJNY VENUS


INFORMACJE OD PRODUCENTA:
Wystarczy tylko, że wmasujesz kilka kropli tego myjącego żelu w dłonie, a Twoje ręce staną się higienicznie czyste. Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz stale nosić je przy sobie, aby w każdej sytuacji czuć się świeżo i komfortowo.

OPAKOWANIE:
Żel jest zapakowany w podłużne zamykane opakowanie, z którego łatwo i wygodnie można go rozprowadzić na dłonie. Pudełeczko zawiera 50 ml produktu. 

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ:
Żel jest  bardzo rzadki i po nałożeniu na ręce musimy uważać by nam z nich nie spłynął. Konsystencja żelu nie odpowiada mi w pełni, ponieważ często gdy się zapomnę żel znajduje się już na podłodze. Używam go od 1,5 miesiąca a zużyłam nie całą połowę. Myślę, że jeśli kupimy ten produkt powinien nam on starczyć na około 2-3 miesiące. Wydatek jest bardzo niewielki, a w wielu sytuacjach może nas poratować.

MOJA OPINIA:
 Żel ma bardzo ładny zapach, nie czuć alkoholu po zaaplikowaniu. Czasem jednak po użyciu żelu nie mam wrażenia, że dłonie są do końca czyste, bo się lepią. Gdybym nie wypróbowała drugiego żelu z pewnością kupiłabym go jeszcze raz, ale następny produkt jest wg lepszy od tego. Ze względu na konsystencję i lepkość po aplikacji moja ocena to 4\10. Kosztował 5 zł w sklepie Kaufland.
                                      
                                            ŻEL ANTYBAKTERYJNY KAMILL


OPAKOWANIE:
Żel znajduje się w tubce. Bardzo dobrze wyciąga się go stamtąd na dłonie. Opakowanie zawiera 75 ml żelu. Tubka pod względem graficznym jest także bardzo ładna. Poręczne opakowanie z pewnością zmieści się w torebce każdej kobiety :)

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ:
Konsystencja żelu jest bardzo zwarta, dlatego ten nie spływa podczas nakładania. Po wmasowaniu w dłonie nie zostawia uczucia lepkości, bardzo dokładnie zmywa brud i odświeża dłonie. Po zastosowaniu tego żelu czuje jakbym wcześniej umyła je dokładnie woda z mydłem i aby otrzymać taki efekt potrzebna jest dosłownie kropelka żelu. Z tego względu produkt jest bardzo wydajny.

 MOJA OPINIA: 
Jestem bardzo zadowolona z tego żelu. Był w gratisie z koncentratem do dłoni również firmy Kamill i oba produkty kosztowały ok. 8 zł w drogerii Natura. Oceniając w skali 0-10 daję mu 10! Ten produkt naprawdę warto kupić. Jeśli skończy mi się aktualne opakowanie na pewno wybiorę się po jeszcze jedno.

1 komentarz:

  1. Nigdy nie miałam żadnego z nich. :D
    P.S. Przy okazji zapraszam do siebie na konkurs jakbyś miała ochotę. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło za każdy komentarz, oczywiście na każdy odpowiadam!
Obserwacja za obserwację :)