wtorek, 25 września 2012

Próbki od Petracell- moja opinia

Niedawno otrzymałam do testowania 8 próbek kosmetyków oraz książeczkę objaśniająca działanie każdego z nich, dzięki uprzejmości firmy Petracell . W paczce znalazły się:
 • krem na dzień
 • krem na noc x2
 • krem do rąk
 • krem do opalania
 • krem bio activ
 • mleczko oczyszczające
 • maseczka na twarz

Na zdjęciach znajduje się 5 próbek, ponieważ pozostałym 3 nie zdążyłam zrobić zdjęcia przed zużyciem.

 MOJA OPINIA: 

Moja dzisiejsza recenzja będzie dość zwięzła, ponieważ ciężko powiedzieć coś o kosmetyku, który zawierał zaledwie 2ml. Kosmetyki Petracell zawierają świeże komórki, nadają się do każdego rodzaju skóry oraz wzmacniają jego system odpornościowy. Na pierwszy ogień poszły krem na noc i na dzień , z których byłam bardzo zadowolona, następnie maseczka na twarz oraz krem do rąk. Został mi jeszcze krem do opalania z filtrem 30, nie miałam okazji go jeszcze wypróbować, ze względu że nie było az tak ciepło.  Konsystencja nie jest zbyt rzadka ani gęsta, doskonale rozprowadza się kosmetyk na twarzy. Jednak jedyną rzeczą, która mi się nie podoba w tych kosmetykach jest ich zapach. Ciężko go opisać lub porównać z czymś innym, po prosty jest bardzo nieprzyjemny. Oprócz maseczki każda z próbek starczyła mi na ok.3 razy. Po tych kremach zauważyłam, ze moja twarz jest widocznie gładsza i nie wychodzą mi żadne wypryski. Z efektów jestem bardzo zadowolona, nawet po tak małej ilości były one zauważalne gołym okiem. Kosmetykom daję ogólnie 8\10, minusy za zapach i za cenę oraz dostępność. Nie widziałam w żadnej drogerii ani aptece tych produktów, są dostępne w internecie i za niemałą cenę.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o tej firmie czegoś więcej zapraszam na: http://www.petracell.co/produkty.html

4 komentarze:

 1. Ciekawe te kosmetyki.Ale faktycznie tanie to one nie sa.

  Zapraszam do mnie na mini rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o tej marce...

  OdpowiedzUsuń
 3. No szkoda, że tylko po jednej próbce otrzymałaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że byśmy się dogadały co do wysyłki, zależy czy wysyłałabym listem czy jako paczkę i ile byłoby kosmetyków :) Ale niestety trzeba płacić z góry, nie ma innej opcji...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło za każdy komentarz, oczywiście na każdy odpowiadam!
Obserwacja za obserwację :)